Szumy uszne przy leżeniu, bóle głowy, zaburzenia widzenia
witam mam pytanie miaanowicie od poltora roku mam szumy uszne przewaznie przy leżeniu , nieraz boli mnie głowa po prawej stronie w jednym punkcie i wydaje mi sie ze pogorszyl mi sie wzrok ogolnie nosze -1,75 okulary do ogladania tv,mialam wszystkie badania jak okazało sie wszystko dobrze ale tomograf mialam tylko ze bez kontrastu czy jezeli było bez kontrastu to jesli by cos sie działo w głowie jakies guzy lub co czy wykryło by to ?? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jeśli guz mózgu powodował by objawy przez Panią opisane to można byłoby go uwidacznia za pomocą tomografii bez kontrastu.
Pozdrawiam.