Szumy uszne, szybka akcja serca i uczucie słabości

Dzień Dobry nazywam się Darek, mam 37 lat. Bardzo proszę o pomoc -moje objawy zaczęły się 2 lata temu od szumów usznych.Po 3 tygodniach zle się poczułem i dostałem szybkiej akcji serca.Po czym szumy przeszły a zaczął się dyskomfort w klatce piersiowej ,uczucie słabości ,ciężki oddech.Po czym ustąpiły te objawy a zaczęły się wirowanie w głowie z osłabieniem rąk i nóg i uczuciem "chodu pijaka". Moje badania -2 rezonanse głowy angio,rezonans szyji i piersiowy wyszły dobrze.Proszę o pomoc Darek

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja laryngologiczna naurologiczna i kardiologiczna