Szumy w głowie i opis rezonansu magnetycznego głowy

Co może być powodem ciągłego dzwonienia w głowie.W opisie badania MR głowy napisano: "zaznaczony zanik korowy w okolicach czołowych.Poza tymmózgowie i przestrzenie płynowe wewnątrzczaszkowe przedstawiają się prawidłowo. Kąty mostowo-mózdżkowe bez zmian ogniskowych. Przewody słuchowe wewn.prawidłowo rozwinięte z widocznymi nerwami VIII i VII. Torbiel retencyjna w lewej zatoceszczękowej wielkości 1x1,6 cm.Zaznaczam ,że dzwoni,gra mi po stronie prawej.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości w postaci zaników to konsekwencja Pani wieku. Torbiel retencyjna zatoki szczękowej wymaga oceny specjalisty laryngologa. Wynik nie pozwala określić przyczyny Pani objawów. W tym celu konieczna jest dokładniejsza diagnostyka.