Szumy w uszach u 49-latki

prosze o pomoc od 4 lat mam szum w uszach czasami az jakby mocny swist lekaz powiedzial ze na to nie ma lekarsstwa musze miec to juz do smierci mam 49 lat czy ktos moze mi pomoc

Witam. Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę zgłosić się do specjalisty otolaryngologa.