Szybka dieta - jak to zrobić?

Cześć. Mam 15 lat, 172 wzrostu i ważę 65.5 kg ; ( Chcę schudnąć w brzuchu i najbardziej w udach. Chcę schudnąć w tydzień, da się ? :) Jak możecie, to podajcie jakieś sposoby (jak schudnąć najszybciej).
15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Zarówno masa ciała jak i wzrost znajdują się powyżej dziewięćdziesiątego centyla. Budowa ciała jest proporcjonalna. Warto jednak udać się na wizytę do lekarza w celu oceny prawidłowości rozwoju. Odchudzanie w tak młodym wieku jest wysoce nierozsądne. Powinno się odbywać tylko w uzasadnionych przypadkach i pod kontrolą lekarza. Warto nadmienić również, że szybka utrata masy ciała może być wyniszczająca dla organizmu oraz jest obciążona ryzykiem efektu jo-jo. Powolna utrata masy ciała daje większe szanse na trwałość efektów.