Szybka ejakulacja podczas stosunku waginalnego

witam. mam 24 lata i pewien problem. podczas stonunku z kobieta a dokladniej seksu oralnego jest wszystko dobrze ale gdy dojdzie do zblizenia penisa z pochwa czuje ze zaraz dojde :-( i tak jest :-( zrobie dwa glebsze wejscia i dochodze. co moze byc tego przyczyna?? i co zrobic aby nasz stosunek byl prawdziwym stosunkiem-dluzszym . pozdrawiam
24 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zapoznać się z materiałami zgromadzonymi w naszym serwisie. LINK. Warto także pamiętać iż zawsze można zasięgnąć porady seksuologa.