Szybka erekcja u młodego mężczyzny

Jestem mężczyzna i mam 19 lat. W czasie gry wstępnej z moim członkiem było w porządku miałem zwód, ale gdy dochodzi do sedna to dostaje szybko erekcje i mój członek opada. Powtórzyło to już się dwa razy.. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najczęściej w tym wieku problem wynika z psychiki. Obawa o powodzenie stosunku powoduje stres a w rezultacie brak erekcji. Być może podczas penetracji nie dochodzie do odpowiedniej stymulacji. Oczywiście nie mogę wykluczyć przyczyn organicznych jednak wzwód na początku występuje co raczej je wyklucza. Gdyby jednak problem nadal występował proszę udać się do seksuologa.

Dzień dobry!

Prawdopodobnie ma Pan na myśli, że szybko osiąga wytrysk/ ejakulację? Szybka erekcja (wzwód) jest naturalna i prawidłowa w sytuacji podniecenia i pieszczot i nie wymaga interwencji.

Pozdrawiam!