Szybki wytrysk podczas masturbacji u 19-latka

Witam mam 19lat i od ponad 3 tygodni mam problemy z wytryskiem podczas masturbacji za szybko do niego dochodzi czuje że jestem bliski dojścia od samego myślenia o seksie nigdy wcześniej tak nie miałem a moja masturbacja trwała od 20minut do godziny używam metody start/pauza teraz dochodzę w 30 sekund czy jest to przedwczesny wytrysk ? czy można samemu go wyleczyć? wiem ze najlepiej udać się do lekarza ale chciałbym wiedzieć czy są jakieś domowe sposoby leczenia. Z góry dziękuję za odpowiedz

Dzień dobry!

Na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe odgadnąć, jakie są przyczyny i mechanizm obecnej sytuacji, a także czy możemy mówić o wytrysku przedwczesnym. Być może jest to efekt np. nadmiernego stosowania metod kontrolowania wytrysku? Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!