Szybki wytrysk podczas stosunku i duża wrażliwość penisa

Witam, mam problem z wstrzymaniem wytrysku (parę ruchów wystarczy i koniec), jestem studentem i wolałbym ominąć wizytę u seksuologa (kwestie finansowe itp.). Wydaje mi się że mój problem polega na zbyt wrażliwym członku (takie są moje osobiste wnioski). Czytając różne fora natknąłem się na ORGASM CONTROL, dużo osób poleca te tabletki, jaka jest opinia lekaża na ten temat? warto próbować? Zaznaczając, iż wizytę u seksuologa wolałbym zostawić jako ostatnią ewentualność. Dziękuje za odpowiedzi.

Witam

Osobiście nie polecam żadnych tabletek na to co pan opisał, szczególnie ,ze nie wiadomo jak pan na nie zareaguje. Jako psycholog- seksuolog poleciłabym raczej techniki naturalne związane z psychologicznym aspektem tego zagadnienia . w pana wieku taki szybki wytrysk jest normalny i dopiero partner, z którym będzie pan dłużej oraz ćwiczenia rozwijające panowanie nad wytryskiem pomogą w opanowaniu tej sytuacji. Proszę szukać raczej ćwiczeń niż tabletek. Podrawiam

Dzień dobry!

Skuteczne leczenie wytrysku przedwczesnego opiera się o leczenie farmakologiczne (prowadzone przez lekarza seksuologa, środki dostępne na receptę) i/ lub psychoterapię - w zależności od dominujących przyczyn trudności.

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne.

Pozdrawiam!

Witam, skoro nie chce Pan iść z problemem do lekarza można skorzystać z wizyty u psychologa seksuologa,który nie będzie Pana badał w sensie medycznym ale po zebraniu wywiadu zaproponuje szereg specjalnych ćwiczeń, które rozwiną zdolność kontrolowania wytrysku podczas stosunku seksualnego. Pozdrawiam