Szybki wytrysk u 22-latka

Dzień dobry mam 22 lata i mam problem z wtryskiem ponieważ on jest zbyt szybki i niemoge przez to osiągnąć sukcesu w łóżku co mam robić żeby tak ten wytrysk opóźnić.?

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem, ponieważ pierwszym krokiem jest właściwa diagnoza - czy rzeczywiście cierpi Pan na wytrysk przedwczesny, a jeśli tak, to jaki jego tego mechanizm i źródła. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Jednym z istotnych elementów leczenia terapeutycznego może być np. analiza, co uważa Pan za "sukces w łóżku". Często wytryskowi przedwczesnemu sprzyja właśnie takie zadaniowe podejście do współżycia, obawy przed "niepowodzeniem" i nadmierna koncentracja na swojej sprawności seksualnej.

Pozdrawiam!