Szybki wytrysk w wyniku seksu oralnego

Kiedy pieszczę mojego chłopaka oralnie bardzo szybko następuje wytrysk. Czy możliwe jest, aby było to spowodowane jakimiś problemami? On czuje się z tym niezręcznie, ale ja uważam, że to nic złego. Dodam, że nie robimy tego często, a zaczęliśmy około dwa miesiące temu.

Dzień dobry!

Ma Pani rację, że stosunkowo krótki czas zbliżenia i niewielka kontrola nad momentem wytrysku jest naturalna dla mężczyzn bardzo młodych i rozpoczynających dopiero życie seksualne, a także współżyjących nieregularnie. Dodatkowo, dla wielu mężczyzn seks oralny jest szczególnie atrakcyjny i przyjemny, co jeszcze przyspiesza moment wytrysku. Prawdopodobnie z czasem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem, czas pieszczot do orgazmu będzie się wydłużał.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przyczyną "problemu" o którym Pani pisze może być sama sytuacja pieszczenia oralnego partnera, która dla zdecydowanej większości mężczyzn jest mocno podniecająca - w związku z czym kończy się szybkim orgazmem. Inną przyczyną może być również to, że, jak Pani sama napisała - "nie robicie tego zbyt często".
W miarę nabierania doświadczenia i większej częstotliwości i "cykliczności" kontaktów sytuacja powinna się w naturalny sposób poprawić - o ile partner nie będzie się nadmiernie przejmował.

Pozdrawiam.

Przede wszystkim na szybkość osiągania orgazmu przez Pani chłopaka wpływ mają nieczęste kontakty seksualne - większa częstotliwość pozwala na wydłużenie czasu potrzebnego do osiągnięcia orgazmu; znaczenie ma też Państwa młody wiek i związane z nim doświadczenia seksualne oraz nowość sytuacji seksualnej. Wreszcie dla większości mężczyzn kontakty oralne są jednymi z najbardziej podniecających pieszczot, co w konsekwencji może kończyć się dość szybkim orgazmem. Nie ma powodu do niepokoju.