Szybkie bicie serca, drżenie rąk po wypiciu kawy

Witam, nie stosuję używek , nie pijam kawy prawdziwej. Ale ostatnio wypiłam kawę z mlekiem i po niej źle czułam się, bolała mnie głowa, szybkie bicie serca, drżenie rąk i nawet hałas mnie przeszkadzał. Nie wiem czym to spowodowane jest, może moją chorobą niedoczynnością tarczycy. Dlaczego nie mogę pić kawy.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

część osób nie toleruje kawy i ma po niej podobne objawy.
Kawa nie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Pozdrawiam serdecznie