Szybkie bicie serca i strach o zdrowie

witam 5 lat temu zaczel sie moj koszmar kulo mnie serce wyladowalam na pogotowiu EKG nic nie wykazalo pozniej umowilam sie do kardiologa powiedziala ze serce mam zdrowe tylko czasami szybciej bije uslysze tylko cos przykrego to odrazu sie trzese jest mi slabo i setki roznych objawow boje sie o moje zdrowie moze panikuje tylko te objawy napadaja mnie nagle oslabienie serce mi wali nogi jak z waty i wrazenie ze zaraz umre chce normalnie zyc prosze o szybka odpowiedz Aga

Witam, opisywane przez Panią objawy mogą wynikać z zaburzeń nerwicowych, tym bardziej, że pisze Pani, że serce jest zdrowe. Dodatkowo mogą wskazywać na to fragmenty Pani maila: " uslysze tylko cos przykrego to odrazu sie trzese jest mi slabo i setki roznych objawow boje sie o moje zdrowie"; "wrazenie ze zaraz umre". Przy tego typu zaburzeniach wskazane jest podjęcie psychoterapii, do rozważenia której Panią zachęcam. Pozdrawiam Danuta Michalczyk