Szybkie bicie serca u 19-latka

Witam serdecznie , mam 19 lat i chciał bym się zorientować czy to jest normalne gdy gram w jakieś gry komputerowe , i zaczynają się straszne momenty , bądź poprostu wywołujące silne emocje , zaczyna mi strasznie szybko bić serce ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Reakcja jest jak najbardziej naturalna. W sytuacji stresowej serce zaczyna być szybciej.