Szybkie bicie serce i kłucie w klatce piersiowej

Witam mam 21lat i moje ciśnienie to zazwyczaj 113/76 puls serca 76 lub 107/67 puls serca 91 lub puls 100 przy takich cisnieniach czuje jak szybko mi bije serce i kłucie w klatce czy są powody do niepokoju ? Być możliwe że rozwija mi się zapalenie stawów czy to może być ze sobą powiązane? Z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i zapisać ekg po ocenie lekarz będzie mógł coś więcej powiedzieć