Szybkie dochodzenie przy masturbacji u nastolatka

Witam bardzo serdecznie. Jestem facetem, mam 19 lat, mój problem polega, że szybko dochodzę podczas masturbacji (Do 2 min). Masturbuje się już od dawna, jakieś 7 lat i za szybko dochodzę.. meczy mnie to, chce dłużej dochodzić, żeby w przyszłości z partnerką dłużej kochać się a nie tylko pare minut... Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś ćwiczenia na to? tabletki ? Stanowczo nie. Jeśli są jakieś ćwiczenia, to mógłbym poprosić o nazwę i jak te ćwiczenia stosować ? Pozdrawiam

Nawet duże opanowanie w masturbacji nie gwarantuje podobnego opanowania w kontaktach genitalno-waginalnych, z partnerką.
Istnieje nawet na to określenie, zwłaszcza w krajach latynoskich, "wściekła wagina"... :-)
Jest prawdopodobne, że na początku współżycia z kobietą będą problemy z kontrolą nad wytryskiem.
W miarę trwania czasu znajomości problem najczęściej ulega zmniejszeniu. A jeśli tak się nie stanie, to wtedy myślimy o leczeniu u lekarza seksuologa.
Zachęcam też do lektury licznych materiałów na te tematy , które sa zamieszczona na tym Portalu.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl