Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Szybkie erekcje u partnera w pozycji misjonarskiej

Mój chłopak jest moim pierwszym partnerem seksualnym, ale ja nie jestem jego pierwszą partnerką. Jest on naprawdę wspaniałym, czułym kochankiem, problem pojawia się tylko i wyłącznie w jednej pozycji - misjonarskiej. Mój chłopak dochodzi wtedy dosłownie po 4,5 ruchach, a ja naprawdę czuję nawet przez tak krótki czas największe podniecenie. Jestem pewna że gdyby mógł kochać się dłużej w tej pozycji...czy istnieje jakiś sposób żeby to zmienić? w każdej innej pozycji kochamy się dostatecznie długo.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Warto zastanowić się, co powoduje, że akurat ta pozycja wywołuje u partnera największe podniecenie i najszybszą ejakulację (kontakt twarzą w twarz? widok piersi? specyficzne ułożenie miednicy i siła nacisku na członek? obserwowanie oznak Pani dużego podniecenia?) - wtedy można spróbować kontrolować i zmieniać ten czynnik.

Jednocześnie warto także zastanowić się, co sprawia, że dla Pani także akurat ta pozycja jest najprzyjemniejsza i daje największe szanse na orgazm. Jeśli Pani to odkryje, być może łatwiejszy będzie wybór innych pozycji, które będę mogły być dla Pani równie przyjemne.

Zachęcam do rozmów, poszukiwań i eksperymentów.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety