Szybkie męczenie się i drżenie rąk u 18-latki

Witam, mam małe pytanie. Więc,jak wchodzę na 3 piętro bardzo się meczę lub jak noszę zakupy cięższe, trzęsą mi się ręce i jest mi niedobrze . Na czym to polega? Mam dopiero 18 lat.

Mikołaj Cyganok

Witam! Pani objawy mogą wynikać z wielu powodów. W przypadku nagłego spadku wydolności, którego nie było wcześniej, najlepiej skonsultować się z lekarzem. Do przyczyn mogących dawać takie objawy należą m.in. niedostateczna podaż płynów w ciągu dnia (być może pije Pani zbyt mało wody), spadki poziomu cukru we krwi. Dolegliwości te wynikać mogą również z niewłaściwej diety, stosowaniu używek, lub być manifestacją chorób układu krążenia. Niewątpliwym pozostaje fakt, że należy udać się do lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje ścieżką diagnostyczną.