Szybkie odchudzanie tłuszczu z brzucha

Mam problem z pozbyciem się sadełka. Kupiłam sobie tabletki THERMA CUTS 120 tabletek i chce to zacząć brać żeby szybciej schudnąć bez efektów JO JO. Ograniczam słodycze a posiłki jem 4 razy dziennie. Podaje przykład : Śniadanie 10 kawiorek z masłem i szynką gotowaną, ok 11 kawa rozpuszczalna i coś do kawy np wafle ryżowe, obiad ok 14 ziemniaczki gotowane, mięso gotowane i surówka, o 17 kawa rozpuszczalna i wafle ryżowe, o 19 kolacja warzywa gotowane.Codziennie wieczorami ćwiczę.Pozdrawiam Monika

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Dieta, którą sobie Pani narzuciła jest zdecydowanie zbyt niskokaloryczna. Jedząc tak mało na początku może Pani chudnąc ale potem organizm przejdzie w stan oszczędzania i zacznie robić zapasy, rezerwę (w postaci tkanki tłuszczowej) na ciężkie dni głodówki. wyniszczy Pani swój organizm, zwolni przemianę materii i pojawi sie efekt jojo. Do tego jeszcze Pani ćwiczy codziennie co jest dużym błędem. Mięśnie powinny mieć czas na odpoczynek, regenerację. Z pewnością zobaczy Pani lepsze efekty ćwicząc do 5razy w tygodniu. w tym momencie spala Pani więcej kcal niż zjada. Pani jadłospis nie jest odpowiednio zbilansowany - dostarcza Pani za mało białka, węglowodanów złożonych i dobrych tłuszczów. Wyeliminowałabym takie ilości kawy oraz wafle ryżowe, ziemniaki a także masło.
koniecznie powinna Pani zastanowić się nad swoim jadłospisem i zwiększyć jego kaloryczność. Aby chudnąc należy jeść, ale jeść zdrowo.
Ułożenie indywidualnie dostosowanej do Pani potrzeb diety wymaga spotkania osobistego, w celu przeprowadzenia odpowiednich pomiarów lub kontaktu drogą mailową w celu wypełnienia szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana otrzymaniem zbilansowanej diety oraz chciałaby Pani nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych zachęcam do kontaktu
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk