Szybkie opadnięcie penisa podczas stosunku a ejakulacja

Mam 20 lat , podczas uprawiania szybkiego stosunku z chłopakiem , nagle penis szybko mu opadł .. to znaczy że wytrysk już był ? po wyjęciu członka, penis był suchy i opadły . Robiliśmy to bez prezerwatywy.
20 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nagła utrata wzwodu nie musi świadczyć o wytrysku. Nie można jednak wykluczyć, iż doszło do ejakulacji. W przypadku stosunku bez zabezpieczenia należy liczyć się z ryzykiem ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.