Szybkie osiąganie orgazmu podczas masturbacji a seks

Witam. Mam 19 lat i mój problem polega że podczas masturbacji szybko dochodzę a gdy z dziewczyną uprawiamy seks oralny dłużej to trwa. Mamy zamiar zacząć uprawiać normalny seks. Czy podczas seksu też mogę szybko dochodzić?

Dzień dobry!

Wszystkie te doznania seksualne - masturbacja, seks oralny, stosunek - różnią się od siebie (zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie). Reakcje ciała mogą być więc różne. Nie jest jednak możliwe odgadnąć, jakie będą Pana odczucia i tempo osiągania orgazmu podczas stosunku.

Pozdrawiam!