Szybkie osiąganie orgazmu u 21-latka

Witam. Co mam zrobic ? Wstydze sie isc do seksuologa i mysle ze moze mi Pan/Pani pomoc. Kiedy wchodze w partnerke dochodze bardzo szybko. kilka razy mocnije i juz czuje ze bede mial wytrysk. Wyciagam penisa i tak co chwile. Ale chcialbym dluzej to robic . mam 21 lat. Uprawiam sex srednio 1 na tydzien czasami 2 . Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Jest Pan młodym człowiekiem, jak można przypuszczać o dużym "potencjale" seksualnym i to prawdopodobnie jest przyczyną opisanego problemu. W przypadku zwiększenia częstotliwości współżycia oraz nabierania doświadczenia problem powinien samoistnie ustąpić. Nie warto przy tym zamartwiać się i stresować, bo to może tylko zaszkodzić.
Niekiedy pary mające powyższy "problem" radzą sobie tak, że chcąc współżyć dłużej, po prostu przeznaczają pierwszy orgazm i wytrysk mężczyzny "na straty". Po wytrysku członek jest mniej wrażliwy na bodźce i "może dłużej". Taka sytuacja wymaga jednak odpowiedniej ilości czasu na współżycie, ponieważ okres tzw. refrakcji u mężczyzny może wynieść od kilkunastu minut do kilku godzin. U młodych ludzi, czas ten jest zwykle krótszy.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Niestety, nie jest możliwe przeprowadzenie diagnozy ani leczenia bez osobistego kontaktu w gabinecie.

Pozdrawiam!