Szybkie osiąganie wytrysku podczas stosunku z partnerką a uzależnienie od masturbacji

Witam ! Mam problem. Obecnie mam 18 lat. Jestem z dziewczyną od 3 lat, lecz od około roku uprawiamy sex. Zdarza się to maxymalnie 2 razy w miesiącu. I tu pojawia się problem. Od 6 klasy podstawówki masturbuję się. Czasem 2/3 razy w tygodniu. Kiedyś było to na szybko. I teraz mam problem, że gdy dochodzi do zbliżenia to czasem nawet po paru ruchach mam ochotę dochodzić. Czym to jest spowodowane. Proszę o radę

Dzień dobry!

Niska kontrola nad momentem wytrysku i stosunkowo krótki czas zbliżenia jest charakterystyczny dla wielu młodych mężczyzn, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne. Dodatkowo niekorzystnym czynnikiem jest rzadkie i nieregularne współżycie oraz uwarunkowania masturbacyjne.

Pozdrawiam!