Szybkie podniecanie się, orgazmy w trakcie snu i pulsowanie żołędzi przy wysiłku fizycznym u 24-latka

Problem polega na tym, że z każdą kolejną masturbacją dochodziłem coraz szybciej. Teraz nawet zdjęcie nagiej kobiety mogłoby spowodować u mnie orgazm. Dochodzę jak śpię. Często czuję dziwne napięcie przy żołędziu i w kroczu czasem nawet pulsowanie jakby. Mam też niektóre objawy przerostu prostaty. Kiedyś miałem już coś takiego tylko nawet w jeszcze ostrzejszej formie bo samo siedzenie doprowadzało mnie prawie, że do orgazmu. Wysiłek fizyczny powodował narastanie dziwnego uczucia. Jak mi pomóc?

Jeśli nie radzi sobie Pan z pobudliwością, to warto rozważyć wizytę u seksuologa.
Internetowo trudno pomóc w takich wypadkach.
Pozdrawiam. JW