Szybkie pojawianie się siniaków i krwiaków po uszczypnięciu skóry

Dzień dobry Po uszczypnieciu skóry na brzuchu robi się ona od razu czerwona a po silniejszym ucisku pojawił się siniak i czerwone plamki z krwią pod skórą.Czy może to być objaw jakiejś poważnej choroby czy raczej jest to normalne? Jestem bardzo szczupły, niedawno miałem morfologię, kilka lat temu miałem badania krzepliwości ale nie pamiętam dokładnie jakie i wszystko było ok. Skóra wygląda jak po jakimś poważnym stłuczeniu a to było tylko zwykłe uszczypniecie.

Witam,
Trudno ocenić to przez internet jedynie z opisu. Proponuję by udał się Pan w najbliższym czasie do lekarza. Zobaczy na to i jeśli uzna za stosowne, skieruje na odpowiednie badania.
Pozdrawiam.