Szybkie poposiłkowe uczucie sytości, pełność i dyskomfort w nadbrzuszu po jedzeniu

Witam od 2 miesięcy mam dziwne objawy tj. Szybkie poposiłkowe uczucie sytości, pełność i dyskomfort w nadbrzuszu po jedzeniu czasami nawet po piciu czegokolwiek. Często mi się odbija czasami (rzadko) kwaśną treścią. Miałem robioną gastroskopię i kolonoskopię i wszystkie wyniki poprawne test na hp ujemny. Aktualnie zażywam Zirid. Co to jest i czy da się pozbyć tych dolegliwości ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było wykonywane badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej interpretacji wykonanych już badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.