Szybkie pozbycie się gnid z włosów

dzien dobry, jak szybko pozbyc sie gnid z wlosow, corka ma dlugie wlosy juz 3 razy uzylam srodkow na wszy zeby nic ponownie sie nie wyklulo, ale gnid jest duzo i opornie schodza wyczesywane specjalnym grzebykiem do gnid, czy jest jakis skuteczny i szybszy sposob? bo dziecko nie chodzi przez to do szkoly no i nie mam juz sily mozolnie wyczesujac. Pomocy!!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku konieczne jest powolne i mozolne usuwanie gnid z włosów. Jest to proces długotrwały ale skuteczny. Dodatkowo oczywiście stosuje się terapię specjalnymi szamponami.