Szybkie przestraszanie się u 39-letniej kobiety

Dzień Dobry od jakiegoś czasu bardzo szybko się przestraszę tzn spadnie widelec a ja silnie wzdrygam się czasem nawet upadam cofając się.To się dzieje przy naglych dzwiękach nawet cichych jak i glośniejszych np telefon.fNiosąc kawę a w tym czasie ktoś by zapukał do drzwi połowa kawy jest na podlodze przez te wdryganie,przestraszenie.Miałam Tk glowy i EEg wszystko w porządku.Dodam że od dziecka szybko można mnie przestraszyć jestem po DPM z lekkim niedowladem prawostronnym.

Szanowna Pani,

jeżeli neurolog nie wykazuje żadnych zmian w układzie nerwowym, może Pani spróbować konsultacji z terapeutą poznawczo-behawioralnym, który pracuje głównie na lękach, tikach i innych rzeczach zbliżonych do Pani problemu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org