Szybkie przetłuszczanie włosów u 19-letniej osoby

Moje włosy sie bardzo szybko przetłuszczają jak moge sobie z tym poradzić ? Staram sie myć głowę co dwa dni ale nie zawsze dlatego ze czasem muszę i codziennie bo tak mi sie przetłuszczają. Od niedawna rownież zauważyłam na skórze głowy łupież stosowałam nizoral lecz nie pomógł. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.