Szybkie wpadanie w furię z byle powodu

Witam mam problem. Kiedyś byłam spokojną i opanowaną dziewczyną. lecz to się zmieniło. Szybko wpadał w furie szybko się denerwuje i to o błahostki. Nie wiem jak sobie z tym poradzić do kogo się zwrócić o pomoc.

Witam,

przychodzi mi na myśl, że opisywane przez Panią sytuacje wiążą się, z nieujawnioną, głęboko skrywaną złością dot. "ważnych obszarów" z przeszłości/ teraźniejszości, nieujawnioną z powodu lęku.
Jednak złość pojawia się i wtedy nie ma Pani nad nią kontroli, to "ona" decyduje kiedy i w jaki sposób się pojawi.
Dobrym sposobem poradzenia sobie jest terapia, która umożliwi odkrycie/zrozumienie dlaczego ta złość jest.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

Dzień dobry, jeżeli objawy (wpadanie w złość) utrudniają pani codzienne funkcjonowanie proszę się w pierwszej kolejności skonsultować z psychologiem, po dokładnej analizie problemy zaleci on dalsze kroki - może to być podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.