Szybkie wyleczenie tocznia rumieniowatego

Witam.Moja żona jest norwezka i jest chora na toczen rumieniowaty(Lupus).objawy choroby występują głownie na skórze-twarz i ramiona,bardzo nas niepokoją czerwone plamy na twarzy oraz nos.Chcemy jak najszybciej przylecieć do polski i udać się do specjalisty w okolicach Gdańska.Chcemy prosić o jakiś kontakt gdzie najlepiej się udać.Pozdrawiam Andrzej

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany skórne na twarzy są typowe dla tocznia. A propos specjalistów, sugeruję lekarzy z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Chorób Tkanki Łącznej i Geriatrii Uniwersytetu Medycznego.