Szybko osiąganie wytrysku

Mam 19 lat. Jestem ze swoją partnerką 1 rok.Jest to moja pierwsza dziewczyna. Uprawiamy seks regularnie od 3 miesięcy. Problem polega na tym że gdy jestem na górze dochodzę dość szybko gdyż po ok 3/5 minutach a gdy ona jest na górze możemy to robić i godzinę Bywają takie dni, że mogę to robić bardzo długo i nie dochodzę wcale ale zazwyczaj gdy jestem na górze kończę bardzo szybko. Prowadzę aktywny tryb życia. Od czego to może zależeć ? Dodam, że wcześniej bardzo często się masturbowałem.

Proponuję zachować spokój. Rozważyłbym sytuację za 3 miesiące, czyli po pół roku regularnego współżycia.
Prawdopodobnie kontrola nad ejakulacją poprawi się.
Jeśli nadal nie będzie Pan zadowolony, to w Lublinie przyjmuje doświadczony lekarz seksuolog dr K.Bojar.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com. Poznań.

Dzień dobry,

Tak się właśnie składa, że niektóre pozycje seksualne sprzyjają osiągnięciu "szybkiego orgazmu", a niektóre wręcz przeciwnie. Nie wydaje się zatem by opisaną sytuację można byłoby rozpatrywać w kategoriach problemu i się nią nadmiarowo przejmować.

Pozdrawiam.