Tabletka antykoncepcyjna po upływie 9. godzin a możliwość ciąży

Witam. Zapomniałam 7 z rzędu tabletki antykoncepcyjnej, wzięłam ją po upływie 9 godzin. (tabletkę powinnam wziąć poniedziałek 22 - wzięłam wtorek 7 rano ) A w niedziele odbyłam stosunek z chłopakiem (w niedziele wzięłam tabletkę normalnie a nawet o 24 już po stosunku) Czy mogę być w ciąży?

Robert Markowski Ginekologia

Wątpię. Proszę jednak pamiętać, że nawet przy regularnym przyjmowaniu nie jest to metoda 100% skuteczna.