Tabletka antykoncepcyjna przyjęta z opóźnieniem i biały śluz a ciąża

Sytuacja wygląda następujące. Drugie opakowanie Microgynonu. druga tabletka wzieta z opoznieniem 9 h. petting w dniu zazycia 7 tabletki(5 dni od opoznienia w przyjeciu). 27 dni po sytuacji wizyta u gin, cienkie endometrium, ciazy lekarz nie widzial. od tygodnia utrzymuje sie biały sluz. biore trzecie opakowanie teraz. 3 razy zdarzylo sie tak, ze musialam przyjac dwie na jeden dzien, z powodu wystapienia biegunki. ciąza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można na tej podstawie diagnozować ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.