Tabletka EllaOne a owulacja

tabletka po a owulacja . witam 6.04 dostałąm miesiączkę wywołaną luteiną trwała 6 dni. 17.04 robiłam test owulacyjny negatywny dzis robiłam test owulacyjny 20.04 wyszedł pozytywny . Wczoraj doszło do stosunku bez zabezpieczenia. dziś zażyłam EllaOne, . Jak teraz bedzie wygladała sytułcja z owulacja? dostane ją po następej miesiące i czy w tym cyklu wystąpi,ą jezcze dni płodne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko to przewidzieć. Sądzę, że w następnym cyklu dostanie Pani owulację. A dlaczegoby nie?