Tabletka PO, brak okresu i negatywny wynik testu ciążowego

Kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia. Nie skończył we mnie zrobiliśmy poprawkę, ale wzięłam tabletkę do 72h ok 20 h, bo spóźnia mi się okres. Chciałam dodać, że zmieniłam klimat z ciepłego na zimny. Wcześniej brałam tabletki N******** ale odstawiłam miesiąc wcześniej. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Robiłam test ciążowy po 10 dniach od stosunku i wynik wyszedł negatywny.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:

http://abcantykoncepcja.pl/antykoncepcja-po

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl