Tabletka po, brak okresu w kolejnym cyklu, test negatywny

Okres miałam zazwyczaj co 30/31 dni. Seks uprawialiśmy w 21 dniu cyklu i zażyłam tabletkę po. Okres dostałam z lekkim opóźnieniem, był w 34 dniu. Uprawialiśmy później seks jakoś w 17 dniu, ale z prezerwatywą. Teraz mija 35 dzień a okresu brak. Robiłam test w 32 dniu, był negatywny. Wspomnę, że pobolewa mnie brzuch, już myślałam, że okres, ale nic. Wydzielinę mam białą, nieprzeźroczystą jak przy niepłodnych. Co robić? Boję się.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Tabletka "po" nie jest polecaną metodą antykoncepcyjną! Rozchwianie cyklu, które obecnie Pani obserwuje, wiąże się z zaburzeniami hormonalnymi spowodowanymi dostarczeniem do organizmu silnej dawki sztucznych hormonów zawartych w tabletce. Trudno mi powiedzieć, kiedy cykl się Pani unormuje, powinien w ciągu kilku miesięcy. Na przyszłość proszę rozważyć używanie innych metod antykoncepcyjnych, nie stanowiących zagrożenia dla Pani zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie!