Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 0 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tabletki antykoncepcyjne a drętwienie nóg

Mam zdrętwiałą prawą nogę już drugi dzień. Współżyłam w czasie 7-dniowej przerwy, a teraz jest 5 dzień brania tabletki. Czy moge odstawić tabletki i uniknąć niechcianej ciąży?? Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam.
Odstawienie tabletek teraz może nieznacznie zwiększyć prawdopodobieństwo zapłodnienia. Przede wszystkim powinna Pani jak najszybciej udać się do lekarza (ginekologa lub lekarza pierwszego kontaktu). Drętwienie nóg niekoniecznie musi wynikać ze stosowania tabletek. W razie trudności z dostępem do lekarza proponuję udać się do szpitala (do Izby Przyjęć lub SOR).

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety