Tabletki antykoncepcyjne a magnez i witamina B6

Witam, chcialabym zapytac czy przy przyjmowaniu tabletek mozna stosowac w tabletlach magnez z wit b6? Jesli, tak to w jakiej odleglosci czasowej? Moze lepiej zastowac asequrelle forte czy harmonelle? Dla dziewczyny 19letniej,ktora dopiero zaczyna brac tabletki antykoncepcyjne

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani stosować suplementy witaminowe w dowolnym odstępie czasowym.
Pozdrawiam