Tabletki antykoncepcyjne a suplementy diety

Antykoncepcja Yaz a Suplement redukujący tkanę tłuszczową BPI - Stim-Elite - 90g. Mam 27 lat, zażywam antykoncepcje, lubie ćwiczyć (triathlon). Chciałam się zapytać czy połączenie antykoncepcji i suplementu wspomagającego spalanie tkanki tłuszczowej jest zabronione. Bardzo proszę i dziękuje za odpowiedź.

Nie ma przeciwwskazań co do użycia tabletek Yaz i tego suplementu. Na wszelki wypadek dobrze jest nie spożywać obu rzeczy jednocześnie tylko rozdzielić. Np. Yaz wieczorem a suplement rano, tym bardziej, że nie powinno się go zażywać wieczorem przed snem bo ma właściwości pobudzające.