Tabletki antykoncepcyjne a zatrucie

Witam, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vibin regularnie. Wczoraj wzięłam 18. tabletkę (3. rząd) i po ok. godzinie zwymiotowałam (zatrucie). Wzięłam następną tabletkę przeznaczoną na kolejny dzień (wzięłam tabletkę z soboty, zwymiotowałam tą z piątku). Czy mam teraz wziąć wszystkie tabletki normalnie (razem z 7-mioma placebo) i zacząć nowy blister dzień wcześniej? Tzn. zawsze zaczynam od wtorku, czy teraz mam zacząć od poniedziałku? Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani dokończyć obecne opakowanie oraz rozpocząć nowe dzień wcześniej. Przy takim postępowaniu ochrona przed ciążą zostanie zachowana.