Tabletki antykoncepcyjne, brak ciąży i objawy

Witam serdecznie.
Mam 30 lat jestem mamą 2 dzieci w wieku 7 i 4 lat. Biorę tabletki C*** od 3 lat, od paru dni zauważyłam, że dzieje się coś niepojącego. A mianowicie mam odczucie jakbym w brzuchu odczuwała ruchy dziecka. Miesiączkę zawsze mam w przerwie między opakowaniami. Ostatnia wystąpiła 10 dni temu, po tym czasie nie współżyłam z mężem. Robiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie.
Ostatnio miałam bardzo duże stresu i często się denerwowałam. Byłam u lekarza stwierdził, że może być to na tle nerwowym. Dał skierowanie na usg ale dopiero wizytę mam za 2 miesiące.
Czy w takim wypadku mogę być w ciąży? Czy jest możliwe żebym czuła ruchy dziecka i nie miała żadnych innych objawów?
Dziękuję za odpowiedź

Witam serdecznie,

Pierwsze ruchy dziecka kobieta, która już rodziła czuje około 18 tygodnia ciąży. Do tego czasu pojawiają się też inne oznaki ciąży m.in. powiększenie obwodu brzucha. Raczej niemożliwe jest aby do tego czasu nic nie budziło Pani wątpliwości. Poza tym miała Pani krwawienia z odstawienia co również znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży.
Objawy mogą być wynikiem stresu, zdenerwowania. Przed badaniem usg proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam