Tabletki antykoncepcyjne dla 15-latki

Witam,potrzebuje tabletek antykoncepcyjnych bez recepty.Nie pójde do ginekologa, ponieważ mam 15 lat i musiałabym iść z opiekunem.Wiem, że to wczesny wiek a współżycie ale nie mam wyboru.
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie przestrzegam Cię przed zakupem tabletek antykoncepcyjnych z niewiadomego źródła. Nie ma także możliwości zakupu legalnie środków antykoncepcyjnych bez recepty. Pamiętaj także, że decyzja o podjęciu współżycia to decyzja dwóch osób i nie można być do niej przymuszonym.