Tabletki antykoncepcyjne i negatywny test ciążowy

Witam, jeśli rozpoczęłam nowe opakowanie tabl Qlaira w drugim dniu cyklu, w 5 dniu doszło do zbliżenia, w 25 dniu czyli w tym,kiedy przyjmuje się pierwszą z dwóch czerw tabl, ostatnich dwóch zawierajaćych hormony w całym blistrze, potem są dwie tab placebo, w tym dniu zrobiłam test i wynik był ujemny, czy można go uznać za wiarygodny? dziękuję, pozdrawiam,

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Tak, po okresie około 2 tygodni od stosunku test ciążowy można uznać za wiarygodny. Może Pani wykonać jeszcze jeden test za około tydzień. Pozdrawiam