Tabletki antykoncepcyjne przy zamrażanej nadżerce

Dzien dobry 3tyg temu mialam zamrażaną nadżerke caly czas przyjmuje tabletki antykoncepcyjne ginekolog kazał przed 2tyg sie nie kochać dodam że antykoncepcje biore przez polipy macicy nigdy nie rodzilam mam 23lata czy słusznie moge brac antykoncepcje jesli mialam usuwana nadżerke czy przez ta metode moge miec pozniej dzieci ?

Lek. Tomasz Budlewski

Te pytania powinna Pani zadać lekarzowi prowdzącemu gdyż on ma mozliwość zbadania Pani, zna dokumentacje medyczną i wszytskie szczególy, bez podstawowych informacji trudno udzielić odp na Pani pytania. Usunięcie nadżerki może utrudniać donoszenie ciąży itp. ale nie wyklucza posiadania potomstwa, jednak należy to rozptrywa c indywidualnie.