Tabletki Axia a skutki uboczne

witam. od 3 miesiecy biorę tabletki Axia,zaczęłam 4 opakowanie i zaczely mnie boleć łydki i okolice nadgarstków, odczuwam bol w klatce piersiowej, jakby ktoś położył mi cegły na klatkę i kazał oddychać, ból na dole brzucha. czy powinnam zmienić tabletki antykoncepcyjne, chociaż przez te 3 miesiące nic mi nie dolegało a tabletki spełnialy swoje funkcje - o wiele mniejszy bol przy okresie i o wiele mniej obfity. prawdopodobnie mam wadę genetyczna pochwy, powiększone endometrium,torbiele i dwie jamy. obecie czekam na rezonans. czy to jest bezpieczne?

Szanowna Pani, bardzo możliwe że będzie musiała Pani zmienić lek, proszę udać się do ginekologa