Tabletki biorę regularnie, nie piję, nie palę - czy mogę być w ciąży?

Witam
Biorę już 3 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Ostatnio w środę kochaliśmy się z chłopakiem i on skończył we mnie. Na drugi dzień bolał mnie prawy jajnik. Nie wiem czego może być to oznaka.
Tabletki biorę regularnie, nie piję, nie palę, czy mogę być w ciąży? Czy jest tego może jakaś inna przyczyna?
Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam;)

Witam serdecznie,
jeżeli przyjmuje Pani tabletki antykoncepcyjne regularnie, tzn. nie pominęła Pani żadnej z nich, brała je Pani o stałej porze, nie przyjmowała Pani leków obniżających skuteczność tabletek
(np. antybiotyku), to ryzyko zajścia w ciążę jest minimalne.
Dolegliwości bólowe w rzucie jajnika mogą być spowodowane np. torbielą jajnika ale równie dobrze mogą pochodzić z jelita.
Gdyby dolegliwości bólowe się utrzymywała lub powtarzały konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam