Tabletki Clatra przy krążku NuvaRing

Witam, od pół roku stosuje krążki antykoncepcyjne Nuva Ring i musze przyjmowac przez miesiac aerozol do nosa Nasonex i tabletki Clatra, ktore przepisal mi laryngolog, czy owe leki mogą osłabiać działanie antykoncepcyjne? Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie powyższe leki nie powinny osłabiać działania tabletek antykoncepcyjnych.