Tabletki hormonalne a ryzyko zajścia w ciążę

Witam, biorę trzecie opakowanie Microgynonu 21.. Od tygodnia mam taki dziwny śluz, jakby bialy, jest Go nie za duzo, nie za mało. Ostatnie zbliżenie było po 7 tabletce z drugiego blistra. (wtedy druga tabletke wzielam z opoznieniem9h). 27 DNI PO SYTUACJI BYLAM U LEKARZA I POWIEDZIAŁ, ŻE NIC NIE BYŁO, endometrium cienkie. Co może ozaczać ten śluz?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani antykoncepcję w miarę regularnie ciążę raczej można wykluczyć. Biały śluz jest typowy dla przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i świadczy o prawidłowym działaniu preparatu.