Tabletki i ich zamienniki a zmiana w miesiączkach

Od Lipca przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Stosowałam 3 opakowania Naraye Plus ( 24 4) . W aptece wydano mi zamienniki VibinMini ( 21 7) i Varenelle (21 7) Przy stosowaniu Naray krwawienie było co 29 dni, po Vibinie Mini pojawiło się po 25 dniach, teraz przy pierwszym opakowaniu Varenelle. Przy 17 tabletce pojawiło coś jak słaby brązowy okres z małymi strzępkami nabłonka. Dodam że przez pomyłkę wydłużyłam przerwę miedzy tabletkami o 1 dzien. Dochodziło do pełnych stosunków. Czy to ciaza ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli opóźniła Pani przyjęcie tabletek i nie stosowała Pani dodatkowego zabezpieczenia przez 7 pierwszych dni istnieje ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy. Plamienie może być związane z zaburzeniami hormonalnymi lub infekcją.
Pozdrawiam